НачалоЕкологияЕкологични оценкиОбобщена справка за екологичната оценка на ПУП - ПРЗ и ПП за обект: "Ново рибарско пристанище гр. Созопол - терминал 2"

Обобщена справка за екологичната оценка на ПУП - ПРЗ и ПП за обект: "Ново рибарско пристанище гр. Созопол - терминал 2"

  • ПДФ
  • Печат

 

Справка за ЕО

scroll back to top
 

е-вестник

Вестник "Созопол"

e-paybaner

easypay

Център за подкрепа на жертви на социално насилие "Вселена"

Get the Flash Player To see this player.

ShellCorporate-UpstreamBanners-200x350px 20161201

fundburgas.org

юли 2020
пвсчпсн
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031